Uzun Süredir Profesyonel Olarak Hizmet Veren Cast Ajansımız, Anlaşmalı Olduğu Projelere Model Ve Oyuncu ihtiyacını Karşılar Ve Hayallerini Gerçekleştirmek İsteyen Herkesin Yanında Olur.

Titiz Çalışmasını, Deneyimle Kurduğu Altyapısı ile Türkiye'nin Her Yerine Ulaştırmıştır. Ülkemizin Her Bölgesinden Kişilere Fırsat Sunabilmek Adına, Deneyimli Yada Deneyimsiz Diye Ayırmadan Bölgesel Ziyaretler Yaparak, Adaylarla Yerinde Görüşür.

Adayların Potansiyelini Ortaya Çıkarmak için, Uygun Projeler Arar Ve Onları Yönlendirir. Yatağınıza Yattığınız Zaman Kurduğunuz Hayali Gerçekleştirebilmeniz için Buradayız.

Misyonumuz:

Mystery Castig ailesi olarak bizden ihtiyaç duyulan ve büyük, küçük gözetmeksizin her türlü hizmet ve desteği aynı kalite ve standartlarda karşılamayı görev edindik.

Vizyonumuz:

Menajerlik ailesi olarak, sektör içerisinde bulunduğumuz zaman zarfında yaşadığımız tecrübelerimiz ve bu yolda güçlenmemize katkı sağlayan ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız her işte anılıp aranmayı, güvenilir olmayı ve her türlü faaliyette merkez nokta olarak gösterilmeyi hedefliyoruz.